На кафедрі військової підготовки КПНУ імені Івана Огієнка розпочались вступні іспити

З 7-го вересня 2016 року на кафедрі військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка розпочалась вступна компанія. Понад чотири сотні юнаків і дівчат вирішили спробувати свої сили, щоб в майбутньому стати офіцерами запасу.

Вступні випробування кандидатів передбачають:.

• оцінку рівня успішності навчання кандидата за семестр, який передує початку військової підготовки;
  • професійний психологічний відбір;
  • оцінку рівня знань з допризовної підготовки;
  • перевірку рівня фізичної підготовленості.

Вступні іспити розпочалися і проходять згідно графіка. Значний відсоток громадян нашого міста і району навчаються у ВУЗах міст Хмельницького, Чернівців, Івано-Франківська, Києва тощо. Всі вони проявляють бажання навчатись на нашій кафедрі. Адже ми виявились самими конкурентноспосібними щодо плати за навчання, яка є самою низькою в регіоні. За весь період навчання оплата складає 13 тисяч гривень і є незмінною до кінця навчання. Можлива оплата по-семестрово. Тобто вся сума ділиться на чотири. Навчання проходить методом зборів двічі на рік. Всього чотири семестри і заключний збір. Також маємо певний відсоток державних безплатних місць. 50 бажаючих і найкращих за рейтингом вступних іспитів студентів можуть навчатися безплатно, заключивши контракт із Міністерством оборони України. Тому, надіємось, що цього року зможемо вийти на заплановані в кількісному плані показники, адже вступна кампанія продовжиться до 14 жовтня 2016 року.

Цього року вперше на кафедру вступає чимала група військовослужбовців – учасників АТО, що для нас надзвичайно почесно.

Запрошуємо всіх бажаючих вступати на кафедру військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.