Набір на кафедру військової підготовки КПНУ в 2017р.

КАФЕДРА ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА

оголошує набір на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу інженерних військ у 2017 році.

На кафедру зараховуються громадяни України чоловічої та жіночої статі віком до 38 років, які мають або здобувають освітній рівень вищої освіти не нижче бакалавра не залежно від форми навчання.

Загальний термін навчання на кафедрі 2 роки, форма навчання – денна. Військова підготовка здійснюватиметься на протязі 16 – 22 днів, в кожному семестрі методом семестрових зборів (4 зборів). Загальна вартість навчання – 13000 грн. (оплата посеместрова).

Навчання проводиться за військово-обліковими спеціальностями:

• Бойове застосування інженерно-саперних (інженерних) з’єднань, військових частин (підрозділів);
  • Бойове застосування понтонно-мостових та переправочно-десантних з’єднань, військових частин (підрозділів);
  • Експлуатація та ремонт інженерного озброєння;
  • Експлуатація та ремонт інженерних електротехнічних засобів.

Громадяни під час проходження зборів (за бажанням) забезпечуються гуртожитком який знаходиться на території закладу, а також можливе 3-х разове харчування за нормами забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України.

По завершенню навчання громадянам України, які мають освітній рівень вищої освіти не нижче бакалавра, пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, присвоюється первинне військове звання офіцера запасу.

Громадяни України, які не проходили військову підготовку за програмою офіцерів запасу, по завершенню навчання у вищому навчальному закладу підлягають обов’язковому призову на строкову військову службу.

Прийом документів з 1 лютого по 31 серпня 2017 р.

Громадяни, які виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі на навчання з військової підготовки на кафедрі підготовки офіцерів запасу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (КПНУ) у 2017 році повинні подати заяву в деканат факультету на ім’я декана факультету за місцем основного навчання, або звернутися на кафедру військової підготовки КПНУ.

Наша адреса:

32300, м. Кам’янець-Подільський, вул. Гагаріна, 56.

Тел., факс: (03849) 5-02-50;

Моб.: +38 098 477 06 03;