Daily Archives: 27 грудня 2016

Міністра оборони України
(по особовому складу)

“ 26 ” листопада 2016 р.                           м. Київ            № 1109

Відповідно до підпункту 4 пункту 51 Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України нижчепойменованим громадянам, які здобули відповідну вищу освіту, пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, склали встановлені іспити та атестовані до офіцерського складу на кафедрі військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка університету, ПРИСВОЇТИ первинне військове звання “МОЛОДШИЙ ЛЕЙТЕНАНТ ЗАПАСУ”:

…(далі згідно алфавітного списку)

Міністр оборони України

генерал армії                                                                              С. Т. ПОЛТОРАК

Отримати військовий квиток офіцера запасу з відміткою можна у військкоматах в яких студент перебуває на обліку (при собі мати приписне свідоцтво), коли буде направлена особова справа у військкомат.