Вмілі у навчанні – вправні у бою!

Офіцер не лише повинен бути прикладом у виконанні вправ зі стрілецькою зброєю, а й уміти методично правильно організувати заняття і, якщо необхідно, повести за собою підлеглий особовий склад.

Нещодавно на кафедрі військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, аби прищепити майбутнім офіцерам початкові навички у вирішенні вогневих завдань зі стрілецькою зброєю, вироблення психологічної стійкості до пострілів (вибухів), динаміки бою, були проведені змагання серед студентів І курсу. Вони виконували вправи із пістолетом Макарова в електронному стрілецькому тирі із звуковою імітацією бою.

Сьогодні у Збройних силах України все більше уваги приділяється вогневій підготовці. Тож і на кафедрі військової підготовки на кожному зборі, який проходять студенти, обов’язково проводяться стрільби в електронному стрілецькому тирі.

Загалом студенти показали хороші знання теоретичного матеріалу, неухильно дотримувалися умов для вправ зі стрільби, порядку їх виконання і заходів безпеки.

Найкращий результат серед хлопців показав Дмитро Івін (Хмельницький національний університет). Серед дівчат перемогла Валерія Куца із того ж навчального закладу. В загальнокомандному заліку першою стала команда, що складалася зі студентів Хмельницького національного університету.

Хороші результати показали представники К-ПНУ імені Івана Огієнка, ПДАТУ, Хмельницького університету управління та права.

Переможці змагань нагороджені грамотами і подяками.

Вже влітку всі студенти кафедри на стрільбищі Навчального полігону стрілятимуть з бойової зброї з метою практичного навчання відповідно до майбутнього посадового призначення, самостійного виконання вогневих завдань у сучасному бою всіма способами по різних цілях за будь-яких умов, підтримання й удосконалення індивідуальної підготовки.

Поділитися в соціальних мережах

Share to Facebook