Екзамен на зрілість

Після вивчення теоретичної та проходження практичної частини навчання на Кафедрі військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, державними комплексними іспитами завершується 30-ти денний польовий збір у студентів 3-го та 2-го випускних курсів.

Комплексна перевірка й оцінка науково-теоретичної та практичної фахової підготовки курсантів-випускників ставить перед собою мету встановити відповідність їх кваліфікаційного рівня вимогам державних та галузевих стандартів, навчальним планам і програмам підготовки. Вирішується питання про присвоєння курсантам-випускникам відповідної кваліфікації і первинного військового звання молодший лейтенант.

Також розробляються пропозиції щодо поліпшення якості підготовки фахівців з відповідних спеціальностей.

Головою Державної екзаменаційної комісії призначений Начальник інженерних військ Збройних Сил України полковник Лукашик Ю.П., який своїм першочерговим завданням вбачає перевірку знань і вмінь курсантів-випускників, які навчались за державним замовленням, заключили із Міністерством оборони України контракт від двох до п’яти років і вже незабаром продовжать службу в інженерних військах.

На протязі трьох днів випускники будуть звітувати і підтверджувати на практиці те, чому вони навчилися за період навчання. А вже 29-го липня 2017 року їх чекає незабутня подія: складання Військової присяги на вірність Українському народові.

Хай щастить вам курсанти-випускники!

Слава Україні!