На кафедрі військової підготовки КПНУ імені Івана Огієнка розпочались вступні іспити

З 18-го вересня 2017 року на кафедрі військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка розпочалась вступна компанія.

Вступні випробування кандидатів передбачають:.

• оцінку рівня успішності навчання кандидата за семестр, який передує початку військової підготовки;
  • професійний психологічний відбір;
  • оцінку рівня знань з допризовної підготовки;
  • перевірку рівня фізичної підготовленості.

Вступні іспити розпочалися і проходять згідно графіка. Значний відсоток громадян нашого міста і району навчаються у ВУЗах міст Хмельницького, Чернівців, Івано-Франківська, Києва тощо. Всі вони проявляють бажання навчатись на нашій кафедрі. Навчання проходить методом зборів двічі на рік. Всього чотири семестри і заключний збір. Також маємо певний відсоток державних безплатних місць. 25 бажаючих і найкращих за рейтингом вступних іспитів студентів можуть навчатися безплатно, заключивши контракт із Міністерством оборони України. Тому, надіємось, що і цього року зможемо вийти на заплановані в кількісному плані показники, адже вступна кампанія продовжиться до 4 листопада 2017 року.

Цього року вдруге на кафедру вступає чимала група військовослужбовців – учасників АТО, що для нас надзвичайно почесно.

Запрошуємо всіх бажаючих вступати на кафедру військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.