До уваги студентів, які завершують навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки (601 – 612 навчальні групи)

Шановні студенти, випускники кафедри військової підготовки 2018 року!

На початок проведення навчального збору 29 червня 2018 року, який завершує навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, необхідно надати нижче перераховані документи, які надають вам право проходити навчальний збір та атестуватись до присвоєння первинного військового звання «МОЛОДШИЙ ЛЕЙТЕНАНТ ЗАПАСУ»:

1. Довідка військово-лікарської комісії (форма №4), згідно вимог наказу Міністерства оборони України від 14 серпня 2008 року №402 «Про затвердження положення про військово – лікарську експертизу в ЗСУ». Обстеження військово-лікарською комісією та видача довідки проводиться в військовому комісаріаті за місцем знаходження ВНЗ або за місцем перебування на військовому обліку. Для дівчат в військовому комісаріаті за місцем знаходження ВНЗ або за місцем проживання.

2. Характеристика з ВНЗ (завірена печаткою ВНЗ).

3. Приписне свідоцтво (для хлопців) – оригінал.

4. Копія диплому ОКР «бакалавр» («спеціаліст») лицева та зворотна сторони на одній сторінці аркуша формату А-4 – копії дозволяється надати до початку випускного іспиту).

Крім цих документів необхідно негайно здати до 10 травня 2018 року документи для оформлення особової справи (автобіографія в рукописному та друкованому варіанті, копію свідоцтва про народження, довідку про групу крові).

Якщо вищезазначені документи не будуть надані своєчасно (до 20 червня 2018 року), студент до навчальних зборів не допускається і відповідно не атестується до присвоєння військового звання «молодший лейтенант запасу».