За крок до лейтенантських зірок

На кафедрі військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка розпочався підсумковий польовий збір з курсантами-випускниками 2018 року, який триватиме до 28 липня і завершиться складанням Військової присяги на вірність українському народові. Із майбутніми офіцерами запасу Збройних Сил України будуть проведені заняття із загальновійськових та спеціальних дисциплін, тактики, водіння інженерної бойової техніки тощо.

Інтенсивні, насичені заняття проходять за новими програмами, зміненими з урахуванням досвіду застосування інженерних підрозділів Збройних Сил України на Сході нашої країни. Відпрацьовується увесь комплекс інженерного забезпечення бойових дій.

Випускники опановують усі завдання, які можуть стояти перед інженерними військами під час бойових дій. Умови польових зборів наближені до бойових, адже використовуються засоби імітації підриву, військова техніка, курсанти виконують вправи із бойової стрілецької зброї згідно Курсу стрільб ЗС України.

Керівництво впевнене, що випускники – гідне поповнення української армії. Першими будуть ті, хто навчався за державним замовленням і вже уклав контракт мінімум на два роки. Після складання Військової присяги на вірність українському народові вони поповнять офіцерський корпус Збройних Сил України.

А поки майбутні лейтенанти наближаються до своєї мети, кафедра військової підготовки офіцерів запасу вже готується до нового набору і незабаром гостинно відчинить двері для нових абітурієнтів.