Володінню стрілецькою зброєю – гідну увагу!

Одним із основних умінь офіцера, безумовно, є вміння вправно володіти стрілецькою зброєю і влучно з неї стріляти. Тому в Збройних Силах України все більше уваги приділяється саме вогневій підготовці. Не є виключенням і кафедра військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Курсанти кафедри, які зараз проходять навчальний збір перед присвоєнням первинного військового звання молодший лейтенант та студенти І-го курсу навчання, що займаються за програмою первинної військової професійної підготовки виконували вправу початкових стрільб із автомата Калашникова та першу навчальну вправу із пістолета Макарова, метали гранату на точність і дальність, виконували нормативи по розбиранню і складанню автомата та пістолета, спорядженню патронами магазинів тощо.

Студенти, які проходять навчання на кафедрі військової підготовки КПНУ імені Івана Огієнка, навчаються методом зборів, які тривають 20-22 дні. На кожному із цих навчальних зборів всі обов’язково відвідують електронний стрілецький тир, щоб вдосконалювати свої знання і навики, працювати над усуненням помилок і неточностей, звикати до звукового навантаження.

Загалом всі показали хороші знання теоретичного матеріалу, неухильно дотримувалися умов вправ стрільб, порядку їх виконання і заходів безпеки.

Вогневі вправи, які виконували курсанти і студенти кафедри, відповідають новому курсу стрільб для підрозділів Збройних Сил України.

Керівниками й інструкторами занять були офіцери Кам’янець-Подільської інженерної бригади, учасники АТО майор Андрій Федорук, майор Іван Веретко, майор Сергій Гнедко, а також група військовослужбовців надстрокової служби цієї ж бригади. За що керівництво кафедри і курсанти їм надзвичайно вдячні.

Найкращий результат в стрільбі з автомата Калашникова показала курсант-випускник Валерія Куца, а з пістолета Макарова курсант-випускник Максим Мороз. За це вони заохочені керівництвом кафедри.