Стрільби до Дня Збройних Сил України

З метою привиття навиків з організації й методики проведення практичних занять й виконання вправ зі стрілецької зброї та з нагоди Дня Збройних Сил України, з особовим складом І-го курсу кафедри були проведені змагання на першість по стрільбі з пістолета Макарова (ПМ), (виконання І-ї вправи навчальних стрільб).

Змагання проводились в електронному стрілецькому тирі із звуковою імітацією бою. Для переважної більшості студентів це було перше знайомство із бойовою зброєю. Проведенню стрільб передувала кропітка робота по вивченню ТТХ стрілецької зброї, студенти виконували вправи із розбирання та складання пістолету Макарова.

Перше місце в індивідуальному заліку виборов студент Чавко С.В.

Серед дівчат найкращий результат показала студент Суходольська О.О.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та подяками начальника кафедри.