Підсумки збору

На підставі вимог наказу Міністерства освіти і науки України та Міністра оборони України від 14.12.2015 року №719/1289 про затвердження «Інструкції про організацію військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу» з 3 грудня по 28 грудня 2018 року на кафедрі військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка проводився перший навчальний семестр із навчальними групами І-го курсу за програмою підготовки офіцерів запасу.

Під час збору студенти відвідували заняття із тактико-спеціальної підготовки, інженерних загороджень, будівництва мостів і споруд, фортифікації, технічної, вогневої та стройової підготовки, ознайомилися із основами захисту від високоточної зброї та зброї масового ураження.

Завершився збір підведенням підсумків на яких виступили голови предметно-методичних комісій кафедри. Начальник кафедри підвів загальний підсумок і нагородив кращих студентів.

Керівництво кафедри військової підготовки КПНУ імені Івана Огієнка вітає всіх викладачів, допоміжний склад, ветеранів та випускників кафедри з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Щастя всім, миру і добра в Новому році!
Слава Україні!