УВАГА! Інформація щодо вступу під час карантину

Увага!

Відбіркова комісія кафедри військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка працює в дистанційному режимі!

Шановні вступники!
У зв’язку із карантином відбіркова комісія кафедри військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка працює в дистанційному режимі. За консультаціями звертайтеся з 10:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю за телефоном:
+38 (067) 384-14-28 – вступ на 1 курс
або електронною поштою kvpkpnu@kpnu.edu.ua

Документи дозволяється доставляти, передавати нарочним або пересилати поштою (електронною поштою).

Які документи необхідно подати/надіслати?

Для вступу на кафедру військової підготовки заявник подає/надсилає на адресу (електронну адресу) кафедри військової підготовки заяву за формою згідно з додатком до Правил прийому (https://kvp.kpnu.edu.ua/vstupnyku/) в паперовій або електронній формі.

У паперовій формі заявник подає заяву (додаток 2) декану факультету закладу вищої освіти та після дозволу декана факультету про допуск до конкурсного відбору для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки подати заяву (додаток 3) до відбіркової комісії на начальника кафедри військової підготовки.

Крім заяв про допуск до конкурсного відбору, громадянин зобов’язаний надати до відбіркової комісії наступні документи:

  • копію 1, 2, 11 сторінок паспорта громадянина України (копії двох сторін ID-картки та копію витягу з Єдиного державного реєстру щодо реєстрації місця проживання) (додаток 4);
  • копію посвідчення про приписку до призовної дільниці для юнаків (копію військового квитка) (додаток 5);
  • копію картки фізичної особи – платника податків (додаток 6);
  • список студентів-кандидатів, рекомендованих до вступу на кафедру військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу, підписаний деканом факультету та затверджений ректором закладу вищої освіти (додаток 7)*.

Документи вкладаються в окремий файл у визначеному порядку.

Крім зазначених документів необхідно надіслати конверт (з маркою для пересилки по території України) із зворотною адресою для отримання направлення на проходження військово-лікарської комісії.

В електронній формі під час карантину заявник подає:

  • заяву (додаток 3) [СКАЧАТИ БЛАНК ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ] до відбіркової комісії на начальника кафедри військової підготовки;
  • копію 1, 2, 11 сторінок паспорта громадянина України (копії двох сторін ID-картки та копію витягу з Єдиного державного реєстру щодо реєстрації місця проживання) (додаток 4);
  • копію посвідчення про приписку до призовної дільниці для юнаків (копію військового квитка) (додаток 5);
  • копію картки фізичної особи – платника податків (додаток 6).

Вище вказаний перелік документів відправляти на електронну пошту kvpkpnu@kpnu.edu.ua