Щоб повірити у добро, потрібно його творити❤

Напередодні Дня Святого Миколая студенти Кафедри військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка спільно із курсами іноземних мов організували благодійний захід для дітей із Дошкільного навчального закладу № 3 «Теремок», але зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію в Україні було заборонено зустрічатися із дітками, але незважаючи на це, всі отримали подарунки.

Наступним навчальним закладом став Кам’янець-Подільський навчально-реабілітаційний центр Хмельницької обласної ради та дитячий садок при навчально-реабілітаційному центрі, де студенти мали змогу вручити подарунки та провести час із дітками.

Майбутні військові закликають творити добро, адже діти, в незалежності від їх соціального статусу, фізичних можливостей мають повноцінне право на свято, адже, даний день асоціюється тільки із прекрасними моментами та позитивними емоціями.

Загалом було зібрано більше 200 подарунків для дітей, які навчаються у різних навчальних закладах.

Щиро дякуємо волонтерам, викладачам, керівництву Військової кафедри, усім небайдужим хто відгукнувся та допоміг подарувати дітям відчуття свята. Бажаємо міцного здоров’я, наснаги і веселих свят!