УВАГА!!!

Шановні громадяни України, які проходять підготовку за программою офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та випускаються у 2021 році!

Відповідно до “Інструкції про організацію військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу” (далі – Інструкції), затвердженої спільним наказом Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України від 14 грудня 2015р. №719/1289, спільного наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства оборони України від 18 червня 2019р. №316/833 “Про внесення змін до Інструкції про організацію військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу” та наказу Командувача Сил підтримки Збройних Сил України від 08 червня 2021р. №63а “Про проведення навчальних зборів і випускних іспитів з громадянами, які завершують військову підготовку за програмою офіцерів запасу у 2021 році” проведення навчального збору на кафедрі військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка заплановано в період з 02 липня по 31 липня 2021 року на базі військової частин А2641.

Громадяни, які проходять підготовку за програмою офіцерів запасу прибувають на кафедру військової підготовки з витягом з наказу територіального центру комплектування та соціальної підтримки, довідкою військово-лікарської комісії та приписом.

Прибуття на навчальний збір 02 липня 2021 року обов’язкове!!!

У разі неприбуття громадянина, який проходить підготовку за програмою офіцерів запасу, буде відрахований відповідно до Законів України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про вищу освіту» та Порядку проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 лютого 2012 року №48 (зі змінами).