Шановні абітурієнти!

Кафедра військової підготовки Кам‘янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка проводить набір на навчання за спеціальностями:

• бойове застосування інженерно-саперних (інженерних) з’єднань, військових частин (підрозділів);
  • бойове застосування понтонно-мостових і переправочно-десантних з’єднань, військових частин (підрозділів);
  • експлуатація та ремонт інженерного озброєння;
  • експлуатація та ремонт інженерних електротехнічних засобів.

Після закінчення навчання присвоюється офіцерське звання “молодший лейтенант запасу”.

Право на вступ мають:

• студенти (чоловічої та жіночої статі), які здобувають освітній ступінь “бакалавра”;
  • громадяни України, що здобули освітній ступінь «бакалавра/магістра» (до 38 років).

Термін навчання – 2 роки (методом навчальних зборів).

На період навчання надається відстрочка від призову на військову службу до моменту отримання військового звання.

З переліком необхідних документів можна ознайомитись на сайті та інстаграм-сторінці кафедри.