Вступнику

КАФЕДРА ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА

з 01 лютого 2023 року розпочинає прийом заяв і документів від громадян України, які виявили бажання проходити підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу.

Підготовка громадян за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка здійснюється за кошти фізичних осіб. Вартість навчання на кафедрі військової підготовки для вступників 2023-2025 навчального року за програмою підготовки офіцерів запасу в межах вартості попреденього року (за 2 роки навчання, враховуючи навчальний збір). Плата за навчання проводиться посеместрово.

Підготовка здійснюється за наступними військово-обліковими спеціальностями:

  • “Бойове застосування інженерно-саперних (інженерних) з’єднань, військових частин (підрозділів)”;
  • “Бойове застосування понтонно-мостових і переправочно-десантних з’єднань, військових частин (підрозділів)”;
  • “Експлуатація та ремонт інженерного озброєння”;
  • “Експлуатація та ремонт інженерних електротехнічних засобів”.

До конкурсного відбору для проходження військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу допускаються на добровільних засадах громадяни України, які мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, придатні до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями.

Абітурієнту до початку конкурсного відбору необхідно подати:

Якщо Ви здобувач вищої совіти Якщо у Вас вже є вища освіта
Подати до відбіркової комісії, за адресою: м. Кам’янець-Подільський, вул. Степана Бандери, 56, кабінет №215 заяву підписану деканом факультету (з основного місця навчання) про бажання проходити військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу (Додаток 2). Подати до відбіркової комісії, за адресою: м. Кам’янець-Подільський, вул. Степана Бандери, 56, кабінет №215 заяву на ім’я начальника кафедри військової підготовки про бажання проходити військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу (Додаток 3).
До заяви додати До заяви додати
Копію паспорта громадянина України (1, 2, 11 сторінки). Копію паспорта громадянина України (1, 2, 11 сторінки).
Копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків. Копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.
Копію посвідчення про приписку до призовної дільниці (для осіб чоловічої статі). Копію посвідчення про приписку до призовної дільниці (для осіб чоловічої статі).
Список студентів-кандидатів, рекомендованих до вступу на кафедру військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу, підписаний деканом та затверджений ректором (Додаток 7) подається разом з вищезазначеними ксерокопіями документів до відбіркової комісії. Копію диплому про вищу освіту, та додатка до нього.
Пройти військово-лікарську комісію за місцем перебування на військовому обліку (Додаток 8) (направлення для проходження військово-лікарської комісії видається на кафедрі військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за адресою: м. Кам’янець-Подільський, вул. Степана Бандери, 56, кабінет №215 з 9:00 до 17:00 щоденно, у п’ятницю з 9:00 до 13:00, крім суботи та неділі). Пройти військово-лікарську комісію за місцем перебування на військовому обліку (Додаток 8) (направлення для проходження військово-лікарської комісії видається на кафедрі військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за адресою: м. Кам’янець-Подільський, вул. Степана Бандери, 56, кабінет №215 з 9:00 до 17:00 щоденно, у п’ятницю з 9:00 до 13:00, крім суботи та неділі).

До уваги вступників на кафедру військової підготовки!

Кафедра військової підготовки працює в онлайн режимі. Якщо вас цікавить будь-яка інформація стосовно вступу на навчання, ви можете зв’язатися з нами за телефонами: +38 (067) 384-14-28; +38 (096) 342-62-42 або через сторінку в соціальній мережі Instagram, а також подати всі необхідні копії документів через нашу поштову скриньку kvpkpnu@kpnu.edu.ua. Документи будуть опрацьовані Відбірковою комісію та буде видане направлення на медичний огляд.

Для участі у конкурсному відборі необхідно:

  • в день проведення конкурсного відбору (день буде доведений до абітурієнта під час подачі документів до відбіркової комісії) прибути о 09 год. 00 хв. на кафедру військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (вул. Степана Бандери, 56);
  • при собі мати паспорт, приписне свідоцтво або військовий квиток, довідку з висновком військово-лікарської комісії про придатність до військової служби.

Телефони для довідок:
+38 (067) 384-14-28
+38 (096) 342-62-42

Сайт Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: http://kpnu.edu.ua


Правила прийому громадян України для проходження військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у 2023 році 1,14 Mb