Навчально-матеріальна база

Навчально-матеріальна база кафедри військової підготовки забезпечує якісну підготовку та проведення навчальних занять за військово-обліковими спеціальностями, за якими проводиться підготовка громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу та слухачів курсів іноземної мови.

Для відпрацювання теоретичної складової використовуються аудиторії навчального корпусу №1, для практичної складової військової підготовки використовуються бокси з макетами військової техніки, лабораторії з діючими агрегатами електростанцій, парк інженерної техніки та навчальний полігон.

Аудиторний фонд кафедри складає:

18 спеціалізованих аудиторій, за напрямами підготовки (тактико-спеціальна підготовка – 3 аудиторії, інженерні загородження та вибухова справа – 3 аудиторії, військові мости та переправи – 4 аудиторії; фортифікація та маскування – 1 аудиторія; виховна робота – 1 аудиторія, клас РХБЗ – 1 аудиторія, стрілецької зброї – 1 аудиторія; іноземної мови – 3 аудиторії, охорони праці – 1 аудиторія), 2 лабораторії, 2 комп’ютерних класи, методичний кабінет, 6 боксів з інженерною технікою, бібліотеки (навчальна, ДСК, таємна та художня) допоміжні приміщення та приміщення для викладацького складу.

Польова навчально-матеріальна база.

Практичну складову навчання громадян України, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу, забезпечує навчальний полігон. Увесь діапазон завдань інженерного забезпечення бою відпрацьовують на місцевості: проведення вибухових робіт, наведення переправ, будівництво мостів, фортифікаційне обладнання місцевості, інженерна розвідка водної перешкоди та місцевості, водіння інженерної техніки та виконання стрільб.

На навчальному полігоні обладнані навчальні містечка: фортифікації та маскування, інженерних загороджень, вибухової справи, військових доріг, мостів та переправ, автодром, захисту від зброї масового ураження, машинодром, тактичне поле, стрільбище, лінія технічного обслуговування машин інженерного озброєння, літній табір.

Парк техніки.

Для практичного відпрацювання навчальних питань використовується парк техніки військових частин А1884 та А2738. В парку техніки розміщено усі види інженерної техніки, що дозволяє без втрат навчального часу проводити практичні заняття.